“Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača.
Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies môžete nájsť kliknutím na Viac info.

MADISON RAGE 20 2021

295,00 €
S DPH
 

 

 

Bicykel Madison Rage 20" s hlíníkovým rámom (MDN sport design). Bicykel je vybavený 1x7 rýchlostnou prehadzovačkou, kotúčovými brzdami vpredu i vzadu. Hmotnosť 10,95 kg.

Moderná ľahká a tuhá predná vidlica s horským bicyklom s hliníkovým rámom pre menších cyklistov. Presné radenie Shimano Tureny TX 1 × 7 s vysielačmi Revoshift je pre juniorov skutočne jednoduché. Výkonné kotúčové brzdy Logan sa zastavujú rýchlo a bezpečne.

Tuhá predná vidlica je ľahká, robustná a precízna. Široké pneumatiky Mitas Cheetah 20 ″ x2,10 Jr poskytujú vynikajúcu priľnavosť bez ohľadu na terén. Bicykel, ktorý plne vyhovuje konceptu KidFit. Všetky rozmery tela a komponentov sú optimalizované pre mladšieho cyklistu.

Vysoko kvalitný Rage 20 ”je najlepšie a najrýchlejšie juniorské SUV na trhu! Odporúčaná veľkosť užívateľa: 115 - 130 cm

SPOĽAHLIVÁ TECHNOLÓGIA
Každý komponent Madison bol starostlivo vybraný a testovaný. Hliníkové kľuky, dvojstenné ráfiky, náboje, náboje a ďalšie časti bicykla sú kvalitné a trvanlivé.

PRIPRAVENÝ VYBAVENÝ
Rage má štandardne nastaviteľný stojan, zvonček a reflektory. Bicykel sa dá ľahko vybaviť tak, aby vyhovoval vašim potrebám, vďaka pripraveným montážnym miestam.

BEZPEČNÝ VÝBER
Madison je fínska značka bicyklov. Kolesá sú navrhnuté a vyrobené pre náročné podmienky na severe. Všetky modely tejto značky bicyklov majú 12-ročnú záruku na telo a 2-ročnú záruku na ostatné komponenty. (2021)