“Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača.
Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies môžete nájsť kliknutím na Viac info.

Madison Rage 24 2021

349,00 €
S DPH
 

 

 

Rage 24 je vysokokvalitný horský bicykel pre juniorov s vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami a hliníkovým rámom. Bicykel má úplne nový ľahký a moderný rám MTB.

Presné radenie Shimano Turney TX 1 × 8 s prehadzovačom  M310 umožňuje vďaka ergonomickému tvaru pák radenie na kazetových pastorkoch bez námahy aj v tých najnáročnejších podmienkach. Radenie je ideálne prispôsobené pre širokú paletu jazdcov. Kotúčové brzdy Logan sa zastavujú efektívne a bezpečne za každých podmienok.

Tuhá predná vidlica je ľahká, robustná a precízna. Široké pneumatiky Mitas Ocelot 24 ″ x2,10 sa ľahko odvaľujú a poskytujú bezpečný grip. Moderné sedlo DDK MTB, riadidlá Herrmans a ploché pedále sú ideálne pre športovejší mládežnícky bicykel.

Všetky rozmery tela a komponentov sú optimalizované pre mladšieho cyklistu. Mladý človek si skutočne užíva a jazdí bezpečne. Vynikajúca voľba pre terénnu mládež alebo off-road. Rozhodne najrýchlejšie SUV v zákrute! Odporúčaná veľkosť užívateľa: 125 - 150 cm

SPOĽAHLIVÁ TECHNOLÓGIA
Každý komponent Madison bol starostlivo vybraný a testovaný. Hliníkové kľuky, dvojstenné ráfiky, náboje, náboje a ďalšie časti bicykla sú kvalitné a trvanlivé.

PRIPRAVENÝ VYBAVENÝ
Rage má štandardne nastaviteľný stojan, zvonček a reflektory. Bicykel sa dá ľahko vybaviť tak, aby vyhovoval vašim potrebám, vďaka pripraveným montážnym miestam.

BEZPEČNÝ VÝBER
Madison je fínska značka bicyklov. Kolesá sú navrhnuté a vyrobené pre náročné podmienky na severe. Má 12-ročnú záruku na telo a 2-ročnú záruku na ostatné komponenty. (2021)