“Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača.
Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies môžete nájsť kliknutím na Viac info.

Ako zasielame bicykle

Bicykle zasielame poskladané a bezpečne zabalené v kartóne, doručované kuriérom  priamo k vašim dverám. Pred odoslaním balíka je na bicykloch  spravený predpredajný servis profesionálnym mechanikom a to nastavenie prehadzovačiek, nastavenie bŕzd, kontrola výpletu kolies, kontrola tlaku vzduchu v pneumatikách a dotiahnutie všetkých skrutiek.

Po prevzaní zásielky a odstránení obalov, stačí na bicykel namontovať predné koleso, vyrovnať riaditká a  namontovat pedále. Pozor- pravý závit- pedál R, ľavý závit- pedál  L. Tieto komponenty sú kôli preprave a baleniu bicykla demontované. Toto neplatí pre detské bicykle, tam stačí namontovat iba pedále a vyrovnať riaditká.

Osobný odber.
Bicykel alebo príslušenstvo si môžete vyzdvihnúť v našej predajni ROCK SPORT v Nových Zámkoch. Pri osobnom odbere môžete tovar zaplatiť pri prevzatí a neplatíte žiadne ďalšie poplatky, len cenu tovaru. Osobný odber si je nutné telefonicky dohovoriť aspoň 1-2 dni vopred na čísle 0905 560 430.

Kuriér 
pri nákupe do 100 € doprava .......................  3,50 € 
pri nákupe nad 100 € - doprava .................... zdarma