“Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača.
Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies môžete nájsť kliknutím na Viac info.

Crussis e-City 2.4 2019

1 109,00 €
S DPH

Mestský  elektrobicykel so špeciálne zníženým rámom -low step- vhodný aj pre osoby s pohybovým obmedzením. Motor Bafang 250W v zadnom náboji. Bateria Samsung Li-ion 13Ah umožňujúca dojazd až 100km.

Veľkosť rámu
Množstvo

Crussis e-City 2.4 model 2019 je mestský elektrobicykel so špeciálne navrhnutým hliníkovým rámom - low step, pohodlnou geometriou a kolesami o priemere 26“. Nízko posadená rámová trubka umožňuje pohodlný nástup a jednoduché zasadanie. Pohon zaistuje špičkový elektromotor Bafang, ktorý je umiestnený v zadním náboji kolesa. Li-ion bateria Samsung 13 Ah je integrovaná do zadného nosiča. Maximálný dojazd je až 100 km (v závislosti na profilu trati a zpôsobe využitia asistencie). Bicykel má 7 rýchlostnu prehadzovačku Shimano. Jazdný komfort zpríjemní odpružená vidlica a pohodlné sedlo. Elektrobicykel je vhodný pre jazdu v meste a jeho okolí, ale aj na dlhšie výlety do prírody. Vo výbave je prehladný LED panel, blatníky, predné a zadné osvetlenie, stojan a nosič.